Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Artists zone

  BOBO

  BOBO aka Fred Kečkeš pochádza z Trnavy. K drum n bassu sa dostal cez svojich známych a cez kultovú dnb night BEATZ. Neskôr začal navštevovať aj obdobné akcie či už to bolo dnb, jungle, alebo tekno. Lamaný beat mu učaroval natoľko, že sa v roku 2010 rozhodol kúpiť si prvé grmace s mixom. Vzhľadom na finančnú situáciu bol nútený kúpiť opotrebovaný pár gramcov GEMINI spolu s mixom rovnakej značky. To že sa zbavil mixu ľutuje dodnes lebo hral pefektne, ale za prvými gramofónmi s priamym náhonom od značky GEMINI veru ani slzu nevypustil...
  Po tomto čine bol pevne rozhodnutý, že už nikdy nechce techniku od podobných ULTRA výrobcov. Zaobstaral si Téčka a je rád že trochu zainvestoval.
  Neskôr keď už vedel ako tak matchovat beaty mu zišlo na um, že prezentácia pred publikom by jeho skilly možno ešte viac obrúsila. A tak sa spolu s, takisto začínajúcim, mladým dj-om HYDROeS-om rozhodli že sa začnú o pôžitok z hudby deliť aj s inými ľudmi a založili dnb night s názvom SUMMIT, ktorá úspešne funguje v Trnave dodnes. Na tejto akcii si už zahrali aj také mená ako napr.: SPACEANT, ANAKIN, FATSOUND, LADY SU, KUKURICA, DOLYX, GABANNA a mnohí ďalší.

  Medzi jeho preferované dnb žánre patrí najmä svieži liquidík, nadupané neuro a zbesilý a oplašený jungle n dubwise, no občas si ale ulietava aj na dečínskom tekne.

  Je verným zástancom gramofónov a klasického vinylu. Hoci mal možnosť skúsiť si aj mixovanie z CD playerov, veľmi rýchlo pochopil, že jediné po čom jeho duša prahne je obrusovanie končekov prstov o taniere gramofónov. Digitalizácia doby ho takmer vôbec neoslovila a notebook djing už neuznáva vôbec. Za jedinú, pre neho prípustnú formu čiastočnej digitalizácie hrania považuje digital vinyl – napr. Traktor a iné poľnohospodárske stroje.  

  Čo sa týka obsahu jeho kufru (extremely heavy), tak v ňom môžete najčastejšie nájsť veci z labelov ako Hospital, Virus, RUN DNB, RAM, Nasca Records...

  Currently 10.0 out of 10 stars, 1 votes

  Future events

  BOBO will play at 0 parties and has played 0 at parties.

  You must be loged in, to post a comment!


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist